Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kampania wrzesniowa

Go down 
+10
Przemek
Daniel
flamenkaa
natalek
Czarekkk
Looq
Ewa Leszkowna
Lukanio=D
Piotrek
hiszpan
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 14:58

Lukanio=D napisał:
To jest kampania Very Happy W sumie lepsze są takie hasła niż żadne. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie na razie najsłabiej wypada Olek, Krzysiu też nie zachwyca, ale jego wszyscy znają.

Widziałam dzisiaj kilkukrotnie jak Wasz program wyborczy był wyśmiewany. Słyszałam m.in że obiecujecie to, co próbowano zrealizować od 6 lat, że nie macie nic nowego, że program jest nudny i nie oferujecie nic od siebie. Gwoli ścisłości - to nie są moje słowa, co nie oznacza, że się z nimi nie zgadzam.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 14:58

krzysia znam, o olku jakims nawet nie słyszałam 8)8)8)Cool chociaż hmmmmmm... to ten od CHUCKA NORRISA?? ;>>>>>>>>>>
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 14:59

Ewa Leszkowna napisał:
Lukanio=D napisał:
To jest kampania Very Happy W sumie lepsze są takie hasła niż żadne. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie na razie najsłabiej wypada Olek, Krzysiu też nie zachwyca, ale jego wszyscy znają.

Widziałam dzisiaj kilkukrotnie jak Wasz program wyborczy był wyśmiewany. Słyszałam m.in że obiecujecie to, co próbowano zrealizować od 6 lat, że nie macie nic nowego, że program jest nudny i nie oferujecie nic od siebie. Gwoli ścisłości - to nie są moje słowa, co nie oznacza, że się z nimi nie zgadzam.

ławki, drzwi wejściowe i papier powinny WYLECIEĆ
to tylko MOJE skromne zdanie
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:19

Kampania wyborcza którą przygotowaliście jest zdecydowanie najlepsza. Aż przyjemnie się was ogląda na korytarzach. Ale plan jest słaby. Nikt już nie wierzy w mydło i srajtaśmę. W ogóle podejrzewam, ze wszyscy - tak jak ja - doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to są gruszki na wierzbie.

A inni kandydaci...
Wybierz właściwy PIN-kowski... Shocked
Karolina ma fajne hasła, ale jakościowo te wszystkie ulotki i plakaty są niczym w porównaniu do waszych.

Naprawdę świetnie to urządziliście, tylko ten plan psuje ogólny wizerunek bounce
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:25

Matthäus napisał:
Kampania wyborcza którą przygotowaliście jest zdecydowanie najlepsza. Aż przyjemnie się was ogląda na korytarzach. Ale plan jest słaby. Nikt już nie wierzy w mydło i srajtaśmę. W ogóle podejrzewam, ze wszyscy - tak jak ja - doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to są gruszki na wierzbie.

A inni kandydaci...
Wybierz właściwy PIN-kowski... Shocked
Karolina ma fajne hasła, ale jakościowo te wszystkie ulotki i plakaty są niczym w porównaniu do waszych.

Naprawdę świetnie to urządziliście, tylko ten plan psuje ogólny wizerunek bounce

Otóż to.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:35

Ewa Leszkowna napisał:
Lukanio=D napisał:
To jest kampania Very Happy W sumie lepsze są takie hasła niż żadne. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie na razie najsłabiej wypada Olek, Krzysiu też nie zachwyca, ale jego wszyscy znają.

Widziałam dzisiaj kilkukrotnie jak Wasz program wyborczy był wyśmiewany. Słyszałam m.in że obiecujecie to, co próbowano zrealizować od 6 lat, że nie macie nic nowego, że program jest nudny i nie oferujecie nic od siebie. Gwoli ścisłości - to nie są moje słowa, co nie oznacza, że się z nimi nie zgadzam.

Ale właśnie o to nam chodzi, co też powtarzamy na każdym kroku! Zrobić to, czego nie zrobili nasi poprzednicy!

Z drugiej strony, skoro nasz plan jest wyśmiewany, to spójrzcie na inne. Karolina obiecuje "Szkolne DICHO"(było w tamtym roku, przyszło na nie góra 10 osób) albo zniżki na basen (tak w przeliczeniu jakieś 50 gr).

Krzysiu natomiast obiecuje w większości to samo co my, tylko, że ma jeszcze mniej punktów.

Olka programu nie widziałem.

Skoro jednak mówicie, że plan jest zły, to postaramy się go udoskonalić. Macie jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:39

Lukanio=D napisał:
Ewa Leszkowna napisał:
Lukanio=D napisał:
To jest kampania Very Happy W sumie lepsze są takie hasła niż żadne. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie na razie najsłabiej wypada Olek, Krzysiu też nie zachwyca, ale jego wszyscy znają.

Widziałam dzisiaj kilkukrotnie jak Wasz program wyborczy był wyśmiewany. Słyszałam m.in że obiecujecie to, co próbowano zrealizować od 6 lat, że nie macie nic nowego, że program jest nudny i nie oferujecie nic od siebie. Gwoli ścisłości - to nie są moje słowa, co nie oznacza, że się z nimi nie zgadzam.

Ale właśnie o to nam chodzi, co też powtarzamy na każdym kroku! Zrobić to, czego nie zrobili nasi poprzednicy!

Z drugiej strony, skoro nasz plan jest wyśmiewany, to spójrzcie na inne. Karolina obiecuje "Szkolne DICHO"(było w tamtym roku, przyszło na nie góra 10 osób) albo zniżki na basen (tak w przeliczeniu jakieś 50 gr).

Krzysiu natomiast obiecuje w większości to samo co my, tylko, że ma jeszcze mniej punktów.

Olka programu nie widziałem.

Skoro jednak mówicie, że plan jest zły, to postaramy się go udoskonalić. Macie jakieś pomysły?

Toć pomysły są podawane od początku tego topicu. Np. automat colą.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:44

Matthäus napisał:
Kampania wyborcza którą przygotowaliście jest zdecydowanie najlepsza. Aż przyjemnie się was ogląda na korytarzach. Ale plan jest słaby. Nikt już nie wierzy w mydło i srajtaśmę. W ogóle podejrzewam, ze wszyscy - tak jak ja - doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to są gruszki na wierzbie.

A inni kandydaci...
Wybierz właściwy PIN-kowski... Shocked
Karolina ma fajne hasła, ale jakościowo te wszystkie ulotki i plakaty są niczym w porównaniu do waszych.

Naprawdę świetnie to urządziliście, tylko ten plan psuje ogólny wizerunek bounce

I tu się bardzo mylisz Very Happy Mówiłem już, że pytałem się ludzi i większość jako najważniejszą sprawę podała papier toaletowy i mydełko. Także podczas chodzenia po klasach ludziom podobał się ten punkt (tylko Pudel coś tam mamrotał, ale ona wspiera Olka).

TO NIE SĄ GRUSZKI NA WIERZBIE, ile razy mamy powtarzać? Przecież ten plan jest tak łatwy do spełnienia, że łatwiejszy już być nie może! Co za problem kupić raz na tydzień paczkę papieru toaletowego za 2 albo 3 złote (nie wiem ile najtańszy kosztuje, może nawet mniej) i mydełko w płynie (też najtańsze). Albo zorganizować turniej w gałę? 10 minut roboty z plakatem a później przyjowanie zgłoszeń, resztą zajmie się Kramer. Co do zastępstw w necie, jak się Wasyl nie zgodzi, żeby wpisywać zastępstwa, to poprosimy admina, żeby skanował kartkę z zastępstwami i wrzucał na stronę... Trochę więcej roboty będzie z zaproszeniem znanych osób ze sceny politycznej, ale już uruchomiliśmy swoje dojścia.

Aha no i chyba nigdy nikt nie obiecywał konkursu tańca lol! Też z tym dużo roboty nie będzie, już parę osób chciało się zgłosić.

Tak więc nie zgodzę się, że plan jest całkowicie beznadziejny - na pewno nie jest zbyt rewolucyjny (w sensie obietnic), ale rewolucją jest to, że spełnimy nasze obietnice. Moim zdaniem wystarczy dodanie do planu 3-4 punktów i będzie świetnia. 2 nowe punkty nawet już mamy.
Powrót do góry Go down
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:46

Ewa Leszkowna napisał:

Toć pomysły są podawane od początku tego topicu. Np. automat colą.

Tak, ale o tych pomysłach już rozmawialiśmy. Proponuję coś nowego.
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:48

WIesz co jak będzie mydełko i papierek to ja chcę jeszcze ręczniczek.
Uwierz mi Łukasz że nie będzie wam się chciało tego robić. Wy zadbajcie chociaż o szczęśliwe numerki to będzie dobrze.
Aha, to skandal że taka szkoła z tradycjami jak nasza nie ma regularnie działającej gazetki szkolnej.
Powrót do góry Go down
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 15:53

Matthäus napisał:
WIesz co jak będzie mydełko i papierek to ja chcę jeszcze ręczniczek.
Uwierz mi Łukasz że nie będzie wam się chciało tego robić. Wy zadbajcie chociaż o szczęśliwe numerki to będzie dobrze.
Aha, to skandal że taka szkoła z tradycjami jak nasza nie ma regularnie działającej gazetki szkolnej.

Jakby nam się nie chciało tego robić, to byśmy nie startowali.

O właśnie, świetny pomysł Very Happy Diana weź no mnie uświadom dokładnie jak działa (czy też może nie działa) ta nasza gazetka i co w niej poprawić (możesz być naczelną jak chcesz Very Happy )
Powrót do góry Go down
hiszpan
Macięjątko
Macięjątko



Liczba postów : 162
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 16:02

[quote="Ewa Leszkowna

Toć pomysły są podawane od początku tego topicu. Np. automat colą.[/quote]

To by byla dopiero kopia i zenada moim zdaniem. Mozemy tam wpisywac naprawde rozne rzeczy, od automatu, po koncert madonny ale po co skoro od zawsze i wszedzie sie tak robi? Mamy najlepszy plan, bo nie oferujemy znizek, festynow, sylwestra w lesniczowce tylko kilka rzeczy ktore zrobimy na 100%.


I jeszcze tutaj taka moja prosba KAZDY JESLI MOZE I CHCE POMOC NIECH ALBO ZA 3ZŁ KUPI W NAJBLIZSZYM SKLEPIE OSIEDLOWYM MYDLO SZARE/ZGRZEWKE PAPIERU SZAREGO Z RECYKLINGU, TOALETOWEGO ALBO PRZYNEISIE CO MA I MOZE WYNIESC Z DOMU CZYLI NP 3 rolki paieru 2 kostki mydla itp. Jak bedzie ten sztab tym zawalony to nam uwierza.
Powrót do góry Go down
Przemek
Gwiozda
Gwiozda
Przemek


Liczba postów : 352
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 16:04

przepraszam bardzo, ja się w caritas bawić nie zamierzam... w szkole na pewno są fundusze na takie rzeczy... Rolling Eyes

mydelko i papier w toaletach - ok - ale tylko wtedy jesli sami uczniowie beda o to dbac, zeby nie wrzycac calych rolek do toalet... (zbiorowa odpowiedzialnosc) - mogliscie to zaznaczyc chodzac po klasach

poza sprawa radiowezla jest wazna wg. mnie - uczniowie powiniii miec wplyw na muzyke; fajna jest organizacja dni muzycznych

automat z coca cola obowiazkowo!

wspolpraca z resursa obywatelska (warsztaty literackie, teatralne z marcinem kępą - Lukasz J. załatw to!)

poza tym: występy zespołów tanecznych przy okazji imprez szkolych (np. pokaz mistrzów europy, finalistów mistrzost świata - formacji IDOL) Very Happy Very Happy - to się da załatwić... idź z Linką do Anetki Smile

zniżki by sie gdzieś przydały, to jest chwytliwe!! tylko realne znizki, nie takie jak ma Olek!

PROGRAM JEST DO NATYCHMIASTOWEJ ZMIANY!! Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 16:08

Przemek napisał:
mydelko i papier w toaletach - ok - ale tylko wtedy jesli sami uczniowie beda o to dbac, zeby nie wrzycac calych rolek do toalet... (zbiorowa odpowiedzialnosc) - mogliscie to zaznaczyc chodzac po klasach

poza sprawa radiowezla jest wazna wg. mnie - uczniowie powiniii miec wplyw na muzyke; fajna jest organizacja dni muzycznych

automat z coca cola obowiazkowo!

wspolpraca z resursa obywatelska (warsztaty literackie, teatralne z marcinem kępą - Lukasz J. załatw to!)

poza tym: występy zespołów tanecznych przy okazji imprez szkolych (np. pokaz mistrzów europy, finalistów mistrzost świata - formacji IDOL) Very Happy Very Happy - to się da załatwić... idź z Linką do Anetki Smile

zniżki by sie gdzieś przydały, to jest chwytliwe!! tylko realne znizki, nie takie jak ma Olek!

PROGRAM JEST DO NATYCHMIASTOWEJ ZMIANY!!

Playlistę dla radiowęzła ustalają uczniowie na forum Kochanowskiego.

Zaznaczamy chodząc po salach, że papier nie służy do rzucania nim do muszli lub przez okno.

Ale jakie zniżki, po co? Nikt na to tak naprawdę nie leci. Nie wiem, czy ktoś skorzystał ze zniżek jakie wcześniej obowiązywały: na taxi i na prawo jazdy.

IDOL jest wliczony w konkurs tańca o ile dobrze wiem - po prostu występy uczestników będą przeplatane występami formacji.

Nie do zmiany, ale do niewielkiego retuszu.

AHA, NO I KUPUJCIE PAPIER TOALETOWY NA JUTRO!!!!!!!
Powrót do góry Go down
hiszpan
Macięjątko
Macięjątko



Liczba postów : 162
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 16:13

Przemek napisał:
przepraszam bardzo, ja się w caritas bawić nie zamierzam... w szkole na pewno są fundusze na takie rzeczy... Rolling Eyes

mydelko i papier w toaletach - ok - ale tylko wtedy jesli sami uczniowie beda o to dbac, zeby nie wrzycac calych rolek do toalet... (zbiorowa odpowiedzialnosc) - mogliscie to zaznaczyc chodzac po klasach


Ale caritasem to ty nei bedziesz, po prostu to jest nasz chwyt, pokazujemy ze to nie gruszki na wierzbie ze te kilka punktow bedzie spelnionych, zaczynajac od jutra.
W szkole sa fundusze na takie rzeczy, ale to nie na nasza kampanie a to element naszej kampanii. Po prostu te pare osob ktore zaangazowaly sie najbardziej do tej pory, w tym ja, juz tyle wydalo ze najzwyczajniej wlasnych pieniedzy juz ni mamy. A w sztabie siedzialo dzisiaj wiecej osob i idac do szkoly wziasc nie wiem 4 zl kosztuje taka zgrzewka najtanszego papieru? Koszta praktycznie zadne. Jak wygramy to i ty Przemek bedziesz z tego mial korzysci.

Burak napisał:
AHA, NO I KUPUJCIE PAPIER TOALETOWY NA JUTRO!!!!!!!

I MYDLO SZARE NAJTANSZE, PAPIER TEZ NAJTANSZY W ZGRZEWKACHG!!! OCZYWISCIE ZADEN PRZYMUS NIC TAKIEGO, PO PROSTU KTO CHCE I CZUJE TAKA POTRZEBE,ZWLASZCZA SIEDZACY W SZTABIE I PARADUJACY W KOSZULKACH.
Powrót do góry Go down
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 16:45

To jak Diana chcesz być naczelną nowej gazetki? Oczywiście zgodnej z linią programową naszego Samorządu Very Happy Decyduj się jak najszybciej bo musimy plan modyfikować!!!
Powrót do góry Go down
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 17:59

W związku z naszą spektakularną akcją prosiłbym kogoś żeby jutro wziął aparat cyfrowy do szkoły! Na razie nie mówię o co chodzi, ale mogę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście i już chyba nigdy nie zobaczycie...Dlatego dobrze byłoby uwiecznić całą akcję na fotografiach...

Pieróg, szczególnie Ciebie o to proszę Very Happy Interesujesz się fotografią, a takich zdjęć już prawdopodobnie nie zrobisz do końca życia lol!
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 18:24

Lukanio=D napisał:
To jak Diana chcesz być naczelną nowej gazetki? Oczywiście zgodnej z linią programową naszego Samorządu Very Happy Decyduj się jak najszybciej bo musimy plan modyfikować!!!

gazetką zajmowały się jakieś laski od kaczyńskiego. nawet z Zosią napisałyśmy dwa artykuły, z czego: jeden się ukazał w wydaniu internetowym (ten o Tuszku), drugi zaś zaginął w tajemniczych okolicznościach (mania blogowania) Suspect Suspect Suspect Suspect

oczywiście mogę się podjąć pisania do gazetki. wogóle uważam, że moglibyśmy się zaangażować CAŁĄ klasą Cool Cool Cool ze względu na profil klasy, mamy zapewne wiele do zakomunikowania społeczności szkolnej cyclops cyclops cyclops i..... zapunktujemy u sorki GRZEŚKIEWICZ I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
Looq
Carliniątko
Carliniątko
Looq


Liczba postów : 303
Age : 35
Registration date : 05/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 18:31

no popieram diane. wiec burak trza zrobic posiedzenie sztabu i cos pozmieniac oraz pomyslec ze jak uda nam sie wygrac jakie nowe stanowiska sie ytworzy to mosimy obgadac przed zaprzysiezeniem.
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 18:31

jutro zaś zobowiązuję się przynieść rolkę papieru toaletowego VELVET alien alien alien WANILIOWEGO cheers cheers cheers

a co do planu: powtarzam =>>>>>> priorytetem powinna być ROZRYWKA!!
1. konkurs tańca: OBŁĘDNY POMYSŁ
2. zawody sportowe rownież z tym, że: jeżeli klasa (albo jakaś grupa) chce wystawić swoją reprezentację, fajnie by było gdyby sala gimnastyczna była dostępna po godzinach, by mozna było przećwiczyć jakieś zagrania, zgrać się Very Happy no nie wiem Very Happy:D:D
3. obiecajcie jakieś SPECJALNE DNI: dzień aerobiku Shocked Shocked Shocked dzień higieny Wink Wink Wink wymyslicie coś!!
4. Kochanowski jak Kochanowski: DUŻO MÓZGÓW, więc może jakieś konkursy wiedzy, typu 1 z 10ciu pirat pirat pirat
5. nie wiem jak jest ze szkolnym kabaretem Shocked Shocked Shocked

jak mi coś fajnego przyjdzie do głowy to zakomunikuję farao farao farao
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 18:40

mam abstrakcyjny pomysł!! Very Happy

wybory na uczennicę//ucznia tygodnia//miesiąca Very Happy:D:D

wyobrażam to sobie tak:
mamy na oku z 10 uczniów naszej szkoły (co tydzień innych), obserwujemy ich zachowanie, relacje z ludźmi . . . i co tydzień przyznajemy tytuł cheers cheers cheers oczywiście uczniowie nie wiedzą, że są obserwowani!! Very Happy kiedy będziemmy ogłaszać laureata, wymieniamy w jakich sytuacjach go zastawaliśmy i wogóle Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
Jacek
Jsem tvůj táta ratatata



Liczba postów : 63
Age : 35
Registration date : 12/09/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 18:41

Lukanio=D napisał:
W związku z naszą spektakularną akcją prosiłbym kogoś żeby jutro wziął aparat cyfrowy do szkoły! Na razie nie mówię o co chodzi, ale mogę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście i już chyba nigdy nie zobaczycie...Dlatego dobrze byłoby uwiecznić całą akcję na fotografiach...

Pieróg, szczególnie Ciebie o to proszę Very Happy Interesujesz się fotografią, a takich zdjęć już prawdopodobnie nie zrobisz do końca życia lol!

Właściwie to nic mi do tego...ale chcecie wygrać czy tylko przejść do historii kampanii? (Tak, wiem o co chodzi xD i mam nadzieję, że mimo wszystko dojdzie to do skutku.)
Powrót do góry Go down
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 18:59

Tak czytam i czytam i nasuwa mi się jedna myśl....
Tu, na tym forum w tym topicu jest mase pomysłów.Dobrych pomysłów. Zaś to co nie jest dobre to to, że musielibyście się bardzo postarać aby zmodyfikować ten plan do jutra. Obecny plan jest do bani.Kampania w toku i szkoda, że to wszystko tak póżno wychodzi.
Aha i powiadomcie klasę to jutro będziecie robić TO ( ten wasz trick specjalny oczywiscie) Very Happy Bo chyba wszyscy chcieliby zobaczyć.
A tak już na przyszłość jeśli(oby) wygracie, dajcie znać jak to jest z tą gazetką i radiowęzłem.
Powrót do góry Go down
Lukanio=D
Bunia's best friend
Bunia's best friend
Lukanio=D


Liczba postów : 580
Age : 35
Registration date : 06/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 19:05

Piotrek napisał:
Aha i powiadomcie klasę to jutro będziecie robić TO ( ten wasz trick specjalny oczywiscie) Very Happy Bo chyba wszyscy chcieliby zobaczyć.

Bez obaw, wszyscy zobaczą...Będzie o nas głośno Very Happy

Mount Cook napisał:

Właściwie to nic mi do tego...ale chcecie wygrać czy tylko przejść do historii kampanii?

I to, i to Very Happy

A co do Gazetki Szkolnej proponuję zrobić to tak:
Wrzucamy do naszego programu wyborczego obietnicę reaktywowania gazetki. Diana zostaje redaktor naczelną. Robimy zebranie wszystkich chętnych do pisania w gazetce (najwięcej oczywiście z naszej klasy, ale przydaliby się też ludzie z IIId i Id). No i gazetka wychodzi, powiedzmy, co miesiąc. Może tak być? Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitimePon 18 Wrz - 19:07

Olge z Id weżmy :p Ona się tam zna na zębach,umywalkach i nie tylko, przyda sie ktos taki ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kampania wrzesniowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kampania wrzesniowa   Kampania wrzesniowa - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kampania wrzesniowa
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Polityka-
Skocz do: