Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Radyja, telewizyje i programy

Go down 
+4
Matthäus
Ewa Leszkowna
flamenkaa
Daniel
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeCzw 13 Kwi - 22:46

Nauczony doświadczeniem, żeby nie wplatać w posty zbyt dużo zbędnych słow pytam wprost:

Jakie są Wasze ulubione programy muzyczne w radiu i telewizji?? A ulubione stacje i kanały??

Dla wyklarowania dyskusji wyłączmy Radio Maryja i TV Trwam... Razz bo się zrobi offtop jakiś gigantyczny znowu...[/b]
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePią 14 Kwi - 11:38

RM jest baaardzo ważną częścia mojego życia więc się nie zgadzam na wyłączenie z tematu Razz:P:P:P:P:P
a jakie są zalety owegoż RM Question Question Question
ŚMIECHOTERAPIA
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePią 14 Kwi - 17:01

Rozumiem. Aby jednak ten temat pozostał "sobą" na dyskusję o Radiorozgłośni Rydzyka zapraszam do Hyde Parku... Wink
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePią 14 Kwi - 17:30

Antero napisał:
Rozumiem. Aby jednak ten temat pozostał "sobą" na dyskusję o Radiorozgłośni Rydzyka zapraszam do Hyde Parku... Wink

Daniel, a co Ty tak ostatnio tu wszystkimi kierujesz? Tu nie rób off topu, tu się przenieś do Hyde Parku. Chyba jeśli założyłeś topic o m.in stacjach radiowych, to jest odpowiednie miejsce na dyskusje, o ile się nie przekroczy pewnych granic.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePią 14 Kwi - 18:08

E. napisał:
Antero napisał:
Rozumiem. Aby jednak ten temat pozostał "sobą" na dyskusję o Radiorozgłośni Rydzyka zapraszam do Hyde Parku... Wink

Daniel, a co Ty tak ostatnio tu wszystkimi kierujesz? Tu nie rób off topu, tu się przenieś do Hyde Parku. Chyba jeśli założyłeś topic o m.in stacjach radiowych, to jest odpowiednie miejsce na dyskusje, o ile się nie przekroczy pewnych granic.
Hehe, Daniel wchodzi Ewie w kompetencje cyclops
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePią 14 Kwi - 20:23

Mateusz napisał:
E. napisał:
Antero napisał:
Rozumiem. Aby jednak ten temat pozostał "sobą" na dyskusję o Radiorozgłośni Rydzyka zapraszam do Hyde Parku... Wink

Daniel, a co Ty tak ostatnio tu wszystkimi kierujesz? Tu nie rób off topu, tu się przenieś do Hyde Parku. Chyba jeśli założyłeś topic o m.in stacjach radiowych, to jest odpowiednie miejsce na dyskusje, o ile się nie przekroczy pewnych granic.
Hehe, Daniel wchodzi Ewie w kompetencje cyclops

Nie, to nie o to chodzi. Po prostu mam wrażenie, że ostatnio poczuł się trochę za pewnie, wyznaczając miejce na forum poszczególnym postom.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePią 14 Kwi - 21:37

No co, z deka przedsiębiorczym trza być Very Happy wiesz Ewa, to jest nasze wspólne klasowe forum i każdy powinien dbać tu o porządek Cool
Powrót do góry Go down
Przemek
Gwiozda
Gwiozda
Przemek


Liczba postów : 352
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeSob 15 Kwi - 0:42

powracając do tematu... oglądam:
- czasem "Na wspólnej"
- czasem "Magdę M."
- bardzo często "Fakty"
- czasem "w rytmie mtv"
- często "taniec z gwiazdami"

i to tyle chyba z najważniejszych Wink

poza tym filmy...

a radia: RMF Classic, Radio PIN i RMF
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeSob 15 Kwi - 18:39

Przemek napisał:
powracając do tematu... oglądam:
- czasem "Na wspólnej"
- czasem "Magdę M."
- bardzo często "Fakty"
- czasem "w rytmie mtv"
- często "taniec z gwiazdami"

i to tyle chyba z najważniejszych Wink

poza tym filmy...



a radia: RMF Classic, Radio PIN i RMF

Ale Classic i PIN to chyba tylko przez internet, co?
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Przemek
Gwiozda
Gwiozda
Przemek


Liczba postów : 352
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeNie 16 Kwi - 18:56

tak, niestety tylko tą drogą się da... Rolling Eyes Suspect Crying or Very sad Sad
Powrót do góry Go down
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeNie 16 Kwi - 22:32

Ostatnio na Radiowej Jedynce zaczęli nadawać Rockową Listę Przebojów - w niedzielę pare minut po północy (czyli w nocy z soboty na niedzielę). Ja polecam - chyba że ktoś nie lubi klasycznego Rocka. Warto posiedzieć trochę po nocy, wierzcie mi Very Happy geek
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 16:54

Antero napisał:
Ostatnio na Radiowej Jedynce zaczęli nadawać Rockową Listę Przebojów - w niedzielę pare minut po północy (czyli w nocy z soboty na niedzielę). Ja polecam - chyba że ktoś nie lubi klasycznego Rocka. Warto posiedzieć trochę po nocy, wierzcie mi Very Happy geek

Akurat takiego "klasycznego" rocka, jakiego słuchasz Ty, a przynajmniej tego, o którym mi wiadomo, że słuchasz, nie znoszę. Lubię, nazwijmy to, klasycznego rocka w moim mniemaniu, ale nie na tyle, żeby nazywać się jego fanką.
Ale sama Jedynka brzmi zachęcająco.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
natalek
Carliniątko
Carliniątko
natalek


Liczba postów : 265
Age : 34
Registration date : 03/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 17:07

E. napisał:
Antero napisał:
Ostatnio na Radiowej Jedynce zaczęli nadawać Rockową Listę Przebojów - w niedzielę pare minut po północy (czyli w nocy z soboty na niedzielę). Ja polecam - chyba że ktoś nie lubi klasycznego Rocka. Warto posiedzieć trochę po nocy, wierzcie mi Very Happy geek

Akurat takiego "klasycznego" rocka, jakiego słuchasz Ty, a przynajmniej tego, o którym mi wiadomo, że słuchasz, nie znoszę. Lubię, nazwijmy to, klasycznego rocka w moim mniemaniu, ale nie na tyle, żeby nazywać się jego fanką.
Ale sama Jedynka brzmi zachęcająco.


Ja się ostatnio trochę do niej zraziłam a szczególnie do porannych sygnałów dnia bo non stop zapraszają Leppera do studia Neutral
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 17:30

natalek napisał:
E. napisał:
Antero napisał:
Ostatnio na Radiowej Jedynce zaczęli nadawać Rockową Listę Przebojów - w niedzielę pare minut po północy (czyli w nocy z soboty na niedzielę). Ja polecam - chyba że ktoś nie lubi klasycznego Rocka. Warto posiedzieć trochę po nocy, wierzcie mi Very Happy geek

Akurat takiego "klasycznego" rocka, jakiego słuchasz Ty, a przynajmniej tego, o którym mi wiadomo, że słuchasz, nie znoszę. Lubię, nazwijmy to, klasycznego rocka w moim mniemaniu, ale nie na tyle, żeby nazywać się jego fanką.
Ale sama Jedynka brzmi zachęcająco.


Ja się ostatnio trochę do niej zraziłam a szczególnie do porannych sygnałów dnia bo non stop zapraszają Leppera do studia Neutral


A to źle? Na dzień dobry masz poprawę humoru. Ja lubię posłuchać tego człowieka. Od razu mi lepiej, jakoś lżej na duszy.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 21:05

moze napiszcie w takim razie co rozumiecie przez pojęcie "klasyczny rock"?Smile jakieś przykłady?
Powrót do góry Go down
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 22:20

Każdy może pojęcie Klasyczny Rock rozumieć inaczej (odkąd przeczytałem PD sorce Spólnej, boję się podobnych fraz affraid ). Ja odbieram to jako rasowy, pionierski, rock zmieszany nieco z bluesem, ogólnie taki stary, balladowy, czasem z deka cięższy... wykonawcy: Scorpionsi, Led Zeppelin, Metallica, później Bon Jovi, Joe Cocker (chociaż niektórzy posądzają go o pop, ble... Shocked ), a z polskich Perfect, Budka Suflera, TSA... git klimacik geek
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 22:33

Klasyczny rock:


Pink Floyd
Deep Purple
Pearl Jam
Eric Clapton
Yes
Uriah Heep
Led Zeppelin
Janis Joplin
Marillion
Grateful Dead (chociaż to już może nie tak klasyczne)
ZZ Top
Guns n'Roses
Janis Joplin
Genesis
The Doors
Jethro Tull
Wishbone Ash
Depeche Mode
Allman Brothers Band
The Animals
Asia
The Beatles
Kate Bush
Emerson Lake & Palmer
Bob Dylan
Peter Gabriel
Judas Priest
Def Leppard
Lynyrd Skynyrd
Elvis
Thin Lizzy
Carlos Santana
Roxy Music
Rush
Tom Waits
Whitesnake
Kind Crimson


Z polskich

Czesiek Niemen
Czarno-Czarni
TSA
Republika


Niestety, w polsim zespołach jestem mniej obeznana, ale z pewnością do klasycznego rocka nie zaliczam Perfect, Lady Pank ani nic tego pokroju. To w ogóle powinno zostać zaszufladkowane w innej kateforii. Tylko na razie jakoś nazwy mi brak. Rolniczy rock?

Oczywiście każdy z wymienionych przeze mnie zespołów, wykonawców, można śmiało podczepić pod inny gatunek muzyki np. metal,to już zależy od sposobu segregacji.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimePon 17 Kwi - 23:28

E. napisał:


z pewnością do klasycznego rocka nie zaliczam Perfect, Lady Pank ani nic tego pokroju. To w ogóle powinno zostać zaszufladkowane w innej kateforii. Tylko na razie jakoś nazwy mi brak. Rolniczy rock?

Może nie jakiś strasznie klasyczny, ale bez przesady, nie rolniczy Wink . Perfect ma podobny klimat grania, jak zespoły zagraniczne z tamtych lat... dlatego wymieniłem ten zespół. Oczywiście, nie grają tak jak te wymienione przez Ciebie, ale (to nie jest żaden argument, ale mnie satysfakcjionuje Smile ) po prostu tworzą klimat tamtych czasów, szczególnie właśnie polski klimat... Cool

E. napisał:


Oczywiście każdy z wymienionych przeze mnie zespołów, wykonawców, można śmiało podczepić pod inny gatunek muzyki np. metal,to już zależy od sposobu segregacji.

Dokładnie. Zależy dla kogo gdzie zaczyna się załóżmy granica metalu - nieraz jak ktos słyszy szybszą solówkę, to już wykonawców danej mianuje dziećmi szatana tongue Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 8:30

dobrze że to tylko nasze forum Ewa bo rzesze "rolników" natychmiast by Cie rozszarpały Wink
Powrót do góry Go down
Looq
Carliniątko
Carliniątko
Looq


Liczba postów : 303
Age : 35
Registration date : 05/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 11:20

bez przesady "rolnicy" nei sa najgorsi no i maja jeszcze w naszym kraju duzo zwolenników Wink Ale perfest (trza przynac) jest przynajmniej lepszy niz nasze polskie, blokowiskowe hip-hopowce(nie mwoei o wszystkich bo sa wsrod nich dobrzy) lol! afro
Powrót do góry Go down
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 11:54

Właśnie, rolnicy tez ludzie... a jeszcze wracając do Perfectu - przeceiż to zespół z tradycją - wgryzł się jakby nie było w historię Polski. Choćby dzięki takim "numerom" Wink jak "Chcemy bić ZOMO!!" afro lol!
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 12:19

Ou, ja nie mam nic do rolników. TO była taka metafora. Chodzi mi o to, że Perfect czy np. Lady Pank to są dla mnie takie substytuty rocka, taka groteska, nieudany pastisz. Ot co.

To tak, jakby dzisiaj powiedzieć, że rocka gra Markowska albo Avrin Lavigne. Chociaż to nie jest dokładnie taka sama sytuacja. To jest moje zdanie.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Looq
Carliniątko
Carliniątko
Looq


Liczba postów : 303
Age : 35
Registration date : 05/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 16:24

A ja lubie lavigne lol!
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 16:56

Looq napisał:
A ja lubie lavigne lol!

I masz do tego prawo. Nikt CIę przecież za to nie ukrzyżuje. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitimeWto 18 Kwi - 16:58

E. napisał:
Chodzi mi o to, że Perfect czy np. Lady Pank to są dla mnie takie substytuty rocka, taka groteska, nieudany pastisz. Ot co.

Lady Pank tak, ale raczej nie Perfect - zupełnie inna para kaloszy... nie zrobiliby tego, co zrobiły światowe Dinozaury, ale mają swój styl, cza przyznać...

E. napisał:

To tak, jakby dzisiaj powiedzieć, że rocka gra Markowska albo Avrin Lavigne. Chociaż to nie jest dokładnie taka sama sytuacja. To jest moje zdanie.

Za to panna Markowska od taty upadła raczej daleko... O Avril często mówi się, że to "kolejny produkt firmy Britney Spears", trochę lanserka, fakt. I nawet trudno powiedzieć co gra. Bo ani rasowy rock, ani punk... ale czasem moge posłuchać, tak sobie...

Ale niestety - tak jak po nas nie można się spodziewać, że będziemy się zachowywać, jak nasi rodzice, gdy byli w naszym wieku, tak po młodych "gwiazdkach" nibyrocka nie można się spdziewać rasowego grania... szkoda... no, ale żyć trzeba...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Radyja, telewizyje i programy Empty
PisanieTemat: Re: Radyja, telewizyje i programy   Radyja, telewizyje i programy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Radyja, telewizyje i programy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka-
Skocz do: