Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje

Go down 
+2
Matthäus
Ewa Leszkowna
6 posters
AutorWiadomość
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeWto 18 Kwi - 17:07

Oj, dużo tego u mnie, a to dlatego, że czasami mam poważne problemy z tolerancją. Ponad wszystko jednak nie znoszę (z czym się nigdy nie ukrywam):
- Kaja Paschalska
- Alicja Janosz
- Blog27
- Avrin Lavigne
- Sum 41
- Good Charlotte
- Blink 182
- Małgorzata Ostrowska
- Lady Pank
- Perfect
- Queen
- Tokio Hotel i innego tego typu brudaso-pedały
- Pink
- Becia Kozidrak
- Podaj cegłę aka Iza Trojanowska
- zespoły typu Within Temptation (pseudo gotyk)
- Kate Ryan i tego pokroju
- Sean Paul
- Scorpions


I takie klimaty. Nie odpowiadam za to, co mówię, kiedy słyszę wymienione.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeWto 18 Kwi - 22:38

E. napisał:

- Becia Kozidrak
Powiedz to Zosi Very Happy Ale popieram, najgorsze że RMF i Zet wręcz kochają jej przeboje ze wszystkich lat.
E. napisał:

- Podaj cegłę aka Iza Trojanowska
O rany, dzisiaj rano to w telewizji zobaczyłem. Tej kobiecie się po "KLanie" w głowie przewróciło. Jak można tak wiejską odmianę początku lat 90-tcyh lansować Rolling Eyes
E. napisał:

- Sean Paul
Zgadzam się, też go nie cierpię, a wszyscy tak szaleją za nim Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
nala
Carliniątko
Carliniątko
nala


Liczba postów : 273
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeWto 18 Kwi - 22:43

good charlotte jest fajne i sean paul, ale za to nie lubie black eyed peas za to ze sie aż tak chcą wybić, bo w gruncie rzeczy gdyby niekomercyjne-słabe kawałki typu: shut up i where is the love (justin I love you ) albo don;t phunk with my heart to byliby całkiem fajny np. "bebot" [przemek What a Face ]
Powrót do góry Go down
http://nalusia.blog.pl
Looq
Carliniątko
Carliniątko
Looq


Liczba postów : 303
Age : 35
Registration date : 05/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeWto 18 Kwi - 22:53

ja lubie black eued peas szczegolnie dobry jest kawałem pump it bounce bounce bounce Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSro 19 Kwi - 20:49

Looq napisał:
ja lubie black eued peas szczegolnie dobry jest kawałem pump it bounce bounce bounce Twisted Evil

Ale to nie jest dyskusje na temat tego, co lubisz Łukasz. Zauważyłeś? To samo to Nala.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSro 19 Kwi - 23:26

E. napisał:
- Scorpions
I takie klimaty. Nie odpowiadam za to, co mówię, kiedy słyszę wymienione.

Wyzwanie do dyskusji?? Wink Very Happy Joke, zresztą na razie nie mam czasu... Razz
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSro 19 Kwi - 23:40

Antero napisał:
E. napisał:
- Scorpions
I takie klimaty. Nie odpowiadam za to, co mówię, kiedy słyszę wymienione.

Wyzwanie do dyskusji?? Wink Very Happy Joke, zresztą na razie nie mam czasu... Razz
Jak słyszę scorpionsów w RMF to mam ochotę wyrzucić RADIODOBIORNIK przez okno Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
nala
Carliniątko
Carliniątko
nala


Liczba postów : 273
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeCzw 20 Kwi - 18:25

ok, ale ja negowałam co napisalas Very Happy
Powrót do góry Go down
http://nalusia.blog.pl
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeCzw 20 Kwi - 18:30

nala napisał:
ok, ale ja negowałam co napisalas Very Happy

Z tym, że ja o BEP nic nie pisałam.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
nala
Carliniątko
Carliniątko
nala


Liczba postów : 273
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeCzw 20 Kwi - 22:21

nala napisał:
ale za to nie lubie black eyed peas za to ze sie aż tak chcą wybić, bo w gruncie rzeczy gdyby niekomercyjne-słabe kawałki typu: shut up i where is the love (justin I love you ) albo don;t phunk with my heart to byliby całkiem fajny np. "bebot" [przemek What a Face ]
Powrót do góry Go down
http://nalusia.blog.pl
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimePią 21 Kwi - 21:38

Matthäus napisał:
Antero napisał:
E. napisał:
- Scorpions
I takie klimaty. Nie odpowiadam za to, co mówię, kiedy słyszę wymienione.

Wyzwanie do dyskusji?? Wink Very Happy Joke, zresztą na razie nie mam czasu... Razz
Jak słyszę scorpionsów w RMF to mam ochotę wyrzucić RADIODOBIORNIK przez okno Rolling Eyes

Mati!! Wy chyba chcecie mnie kompletnie wyprowadzić z równowagi... ale sie nie przejmę... w końcu - każdy słucha co mu miłe dla ucha... (ale ze mnie poeta... Cool )
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSob 22 Kwi - 0:01

Antero napisał:
Matthäus napisał:
Antero napisał:
E. napisał:
- Scorpions
I takie klimaty. Nie odpowiadam za to, co mówię, kiedy słyszę wymienione.

Wyzwanie do dyskusji?? Wink Very Happy Joke, zresztą na razie nie mam czasu... Razz
Jak słyszę scorpionsów w RMF to mam ochotę wyrzucić RADIODOBIORNIK przez okno Rolling Eyes

Mati!! Wy chyba chcecie mnie kompletnie wyprowadzić z równowagi... ale sie nie przejmę... w końcu - każdy słucha co mu miłe dla ucha... (ale ze mnie poeta... Cool )
Sorry, ale te ich dinozaurze kawałki z taaaaką brodą powodują u mnie "zbieranie się w torsie". Zniosę Beatę Kozidrak, Kaję Paschalską (nawet tę jej małą chinkę czikulinkę), ale nie mogę już znieść tych scorpionsów. No i Trojanowskiej z tym budowaniem domu, ale na szczęście poza kawą czy herbatą nie musiałem katować tym swoich usząt.
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSob 22 Kwi - 0:05

Hm, po dłuższym namyślę stwierdzam jednak, że Kaja Paschalska przegięła z tą czikulinką. Też jej nie mogę słuchać. Zniosę w takim razie Kozidrak z tej listy. cyclops

Daniel, bez urazy. Moje własne zdanie o tych Scorpionach... Jejku, ale jak śpiewałeś kiedyś na przerwie "Wind of change", to ja nie przypuszczałem że ich tak lubisz clown
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSob 22 Kwi - 0:33

Matthäus napisał:
Hm, po dłuższym namyślę stwierdzam jednak, że Kaja Paschalska przegięła z tą czikulinką. Też jej nie mogę słuchać. Zniosę w takim razie Kozidrak z tej listy. cyclops

Daniel, bez urazy. Moje własne zdanie o tych Scorpionach... Jejku, ale jak śpiewałeś kiedyś na przerwie "Wind of change", to ja nie przypuszczałem że ich tak lubisz clown

Hahahaha Laughing Laughing Ja tylko nie zapomnę jak na przerwie leciało Bon Jovi i jak Daniel z całej siły... ekhm, wybijał rytm na kartce papieru. Ileż pasji w tym było!
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSob 22 Kwi - 20:18

Heh, to jest właśnie to Laughing jak słyszę coś z moich ulubionych to rzadko kiedy się mogę powstrzymać - drżyjcie ściany, stołki, krzesła, i inne materie, w które można walić, także włączając moje kolana... tongue lol!

PS: Ludzie też niech sie lepiej kryją... geek
Powrót do góry Go down
nala
Carliniątko
Carliniątko
nala


Liczba postów : 273
Age : 34
Registration date : 01/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeNie 23 Kwi - 1:06

tylko mi tu w autokarze jutro my hump nie spiewac pig
Powrót do góry Go down
http://nalusia.blog.pl
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimeSob 29 Kwi - 18:50

Wszyscy sie dostosowali Very Happy
No, ale bez przesady, żeby tylko tak siedzieć przodem do kierunku jazdy i nie jeść?? Nie nudno by trochę było?? Wink
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitimePią 12 Maj - 18:39

http://video.google.com/videoplay?docid=4327538789029669712&q=blog+27

PRAWIE JAK ORGINAŁ Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

niezłe są te laski typowo I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Empty
PisanieTemat: Re: Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje   Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dislikes czyli co sprawia, ze zbiera sie nam na torsje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka-
Skocz do: