Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Slucham ... bo ...

Go down 
+10
Lukanio=D
ASIAN
Czarekkk
Olga
Matthäus
Ewa Leszkowna
Piotrek
Looq
flamenkaa
Daniel
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeSob 1 Kwi - 17:16

No właśnie. Czesto słuchacie i jaka jest geneza Waszego wyboru?? Tu możecie się podzielić Swoimi pełnymi wzruszeń I love you , niosącymi śmiech Laughing a nieraz płacz Sad , a także mrożącymi krew w żyłach affraid wędrówkami po świecie Muzyki Rolling Eyes .

No to kto pierwszy??
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeSob 1 Kwi - 19:54

ja pierwsza Very Happy

uwielbiam FRANZA FERDINANDA za jego za krótkie spodnie WinkWinkWinkWink Very Happy:D:D

uwielbiam wszystkie jego piosenki Very Happy

jeszcze nigdy nie słyszałam go w radiu Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
Looq
Carliniątko
Carliniątko
Looq


Liczba postów : 303
Age : 35
Registration date : 05/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 1:22

Ja lubie rozne gatunki ale fobre sa:
xzibit
jay-z
kanye west
bow wow
ogolenie amerykanski i francuski rap afro
z rocka
papa roach i inne punkowe i funkowe
z techna to zalezy lol!
Powrót do góry Go down
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 13:30

A ja lubie rock, grunge i metal wraz ze wszystkimi odmianami Smile Jeśli chodzi o inne rodzaje muzyki przeszkadzają mi tylko techniawa, r'n'b i polski hip-hop ^^ Jeśli chodzi o techniawe to stosunek mam taki że jesne na imprezach ok ale poza to jedynie trance ktory jest chyba najłagodniejszą odmianą i da się tego słuchać.
Daniel fajny temat - tak właśnie sobie myślałem że trudno będzie rozkręcic ten dział bo większośc ludzi deklaruje że słucha "troche tego troche tamtego a głównie to radia" czyli niczego. A takto dowiemy sie troche o sobie Smile
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 15:37

Ja jestem dość mocno ograniczona, bo toleruję tylko niektóre gatunki muzyki. Toleruję, co nie znaczy, że słucham.
Nie potrafię za to znieść w żaden sposób techno, disco polo, wszelkiej muzyki klubowej, hip hopu polskiego, disco w stylu Mandaryny, Kate Ryan i niskiego popu w stylu Britney Spears albo Jessici Simpson czy innego O-zone.

Jestem za to fanką dobrego, ale niezbyt ciężkiego rocka i przede wszystkim jazzu i pokrewnych - soulu i bluesa, chociaż te już w mniejszych ilościach. Poza tym, brit pop i brit rock. Nie rzucam konkretnymi zespołami i wykonawcami, bo chyba nie chodzi o wyliczanie. Ale nie znoszę za to tzw. "garażowego amerykańskiego rocka" w styli Good Charlotte, Blink 182, Sum 41 i Green Day. Szlak mnie po prostu trafia.

R'n'b toleruję i niektórych wykonawców DOŚĆ lubię, ale tu również chodzi o wyższą półkę, nie żadne tam Pussy cat dolls.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 18:15

A ja bym właśnie proponował mówić o zespołach bezpośrednio - dzięki temu możnaby utworzyć swoistą listę "tego co warto słuchać" i tego "czego nie warto słuchać". Niby to sprawa gustu ale wydaje mi się że odnosząć charakter zespołu do charakteru danej osoby(go słuchającej) można określić czy zniesiemy dany zespół czy nie. I tak np. wiem że czego nie słucha ewa z brit popu/rocka i rocka to i tak mi się spodoba Cool
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 18:27

Piotrek napisał:
A ja bym właśnie proponował mówić o zespołach bezpośrednio - dzięki temu możnaby utworzyć swoistą listę "tego co warto słuchać" i tego "czego nie warto słuchać". Niby to sprawa gustu ale wydaje mi się że odnosząć charakter zespołu do charakteru danej osoby(go słuchającej) można określić czy zniesiemy dany zespół czy nie. I tak np. wiem że czego nie słucha ewa z brit popu/rocka i rocka to i tak mi się spodoba Cool


Piotrek, a mnie się wydaje, że nawet lubiąc kogoś bardzo nie jesteśmy w stanie się poświęcić i lubić to, co ona[ta osoba]. To, że 50 moich ukochanych znajomych powie, że uwielbia Mandarynę nie sprawi, że ja nagle zacznę wyznawać poprawność jej muzyki, ani tym bardziej, nie powiem, że jest to muzyka słuchania warta. A tak na marginesie, to nie bardzo zrozumiałam Twoje ostatnie zdanie.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 19:15

Ostatnie zdanie?To u was przecież, jak jeszcze byłem małym glutem, pierwszy raz usłyszałem o Travisie, RHCP i Hammerfallu Smile Odnośnie poświęcania się-wiem że nie można na siłe wmusić w siebie jakiegoś rodzaju muzyki ale można zaakceptować zespoły sluchane przez tą inną osobę. Pozatym po stylu ubierania widać czy ktoś może słuchać mandaryny a kto Balck Sabbath. Zresztą nie zapomne zdania Łiukasza J. na tym spotkaniu integracyjnym że "ode mnie to biją metalowe fluidy" Cool Cool Cool
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 19:18

jak się ubierają fani MANDARYNY Question Question Exclamation Exclamation bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom bom
Powrót do góry Go down
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 19:21

ale zadeklarowani czy prawdopodobni? :p
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 19:54

Piotrek napisał:
Zresztą nie zapomne zdania Łiukasza J. na tym spotkaniu integracyjnym że "ode mnie to biją metalowe fluidy" Cool Cool Cool


Laughing Laughing Laughing A to klops. afro

Jak to jak się ubierają fani Mandaryny?! Jak Mandaryna!
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 20:30

E. napisał:


Jak to jak się ubierają fani Mandaryny?! Jak Mandaryna!

hyhy. Ja o fanach Mandaryny mam mgliste pojęcie - oni są jak układ przeciwko władzy - wszyscy o nich mówią ale nikt ich nie widział Smile Ale Ewa ma racje - fani ubierają sie zapewne jak ich idolka elephant
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 20:35

Piotrek napisał:
E. napisał:


Jak to jak się ubierają fani Mandaryny?! Jak Mandaryna!

hyhy. Ja o fanach Mandaryny mam mgliste pojęcie - oni są jak układ przeciwko władzy - wszyscy o nich mówią ale nikt ich nie widział Smile Ale Ewa ma racje - fani ubierają sie zapewne jak ich idolka elephant

e.... jak facet lubi merlina mansona to niekoniecznie musi malować sobie twarz na blado-trupi kolor i wstawiać srebrne zęby Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Sobierajątko
Sobierajątko
Piotrek


Liczba postów : 218
Age : 34
Registration date : 11/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 20:45

Zdziwiłabyś się Diana :p
Powrót do góry Go down
Daniel
Carliniątko
Carliniątko
Daniel


Liczba postów : 292
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 20:59

Co do mnie: oczywiście stary dobry ROCK lat 70' 80' i 90'. Przede wszystkim Scorpionsi, Bon Jovi Guns'n'Roses. Lubię bluesa, także żywszy jazz... a jak mam ochotę słucham punka. Z polskich lubię Wilki, Łzy, Ryszarda Rynkowskiego, trochę Myslovitz. A tak naprawdę to częściej mi wpadają w ucho pojedyncze piosenki, a nie wykonawcy...

Nienawidzę mózgotrzepów w wykonaniu polskich artystów sceny disco, dance, "blokowiskowego" hh na popis (nie cały polski hh) i ściąganego beszczelnie od Groove Coverage stylu Vinylshakez, Benassiego czy Global Deejays.

Dj-e są w porządku... nie ich wina że kombinują z tym, co nagrali inni...
Powrót do góry Go down
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeNie 2 Kwi - 21:22

Piotrek napisał:
Zdziwiłabyś się Diana :p

hahaha Very Happy a nie wiem... chyba tak Very Happy
Powrót do góry Go down
Looq
Carliniątko
Carliniątko
Looq


Liczba postów : 303
Age : 35
Registration date : 05/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimePon 3 Kwi - 18:16

muzyka jest dal ludzi i kazdy ma swoj gust lol!
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 0:49

Ja mam naprawdę niewykształcony gust muzyczny i właściwie opiera się on na tym, co słyszę mimo woli - a że u mnie w domu radio gra prawie bez przerwy, to staram się polubić coś z tego repertuaru. Ale to naprawdę trudne. Te wszystkie przeboje ze szczytów list przebojów są żałosne, a największa tragedia mi się rpzydarzy jak czegoś się osłucham i zaczyna mi się podobać, przy czym wiem jak żałosne i tandetne to coś jest. Myślę że to takie przystosowanie mojego umysłu do życia przy środowisku radiowym Smile No bo jak da się wytrzymać, jak ŻADNA pisoenka się nie podoba? A tak to chociaż te kilka na krótki czas mi się spodoba. Po prostu żenada, że w ten sposób spodobało mi się "Love Generation" Sinclaira Smile Ale nie martwcie się, przechodzi mi.
A z takich pozaradiowych utworów: Dj Pele Namorar Pelado (chyba dlatego ze mi się kojarzy z moją klasą z gimnazjum, hicior wyjazdu w góry, słuchałem wtedy mimowolnie tego 24h na dobę - dosłownie), lubię Offspringa, kilka piosenek Red Hotów (szczególnie te spoza ich klasyki - Love Rollercoaster, Friends, Aeroplane), Outcast, Black Eyed Peas (obydwa zespoły na poprawienie humoru rabbit), Goyę (ale tutaj niesamowicie fascynuje mnie głos wokalistki i właściwie niewiele mogę powiedzieć o tekstach czy muzyce, gdy nie moge przestać podziwiać jej sposobu śpiewania), ostatnio Emineema (Spend some time, when i'm gone, big weenie, evil deed, under the influence i niesamowite ass like that Smile ), swego czasu dużo Jamala słuchałem, ale jakoś ostatnio nie chce mi się już. Ahh, jeszcze Moby, naprawdę dziwna sprawa, bo nigdy nie lubiłem jego piosenek, a ostatnio kolega mi pożyczył jego płytę i kilka takich mało znanych utworów mi się spodobało.
Skromnie i nieambitnie, ale gusta sa różne Smile
Powrót do góry Go down
Olga
Wasyl's pupil
Wasyl's pupil



Liczba postów : 97
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 16:20

Ja to chyba nie zdziwie nikogo jak powiem ze lubie Robbiego Williamsa lol! oczywiscie nie wszystko ale wieksza czesc piosenek sie mi podoba. A oprocz tego rock HIM, IRA, Perfect no i takie tam podobne;]
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 17:37

Mateusz napisał:
Ja mam naprawdę niewykształcony gust muzyczny i właściwie opiera się on na tym, co słyszę mimo woli - a że u mnie w domu radio gra prawie bez przerwy, to staram się polubić coś z tego repertuaru. Ale to naprawdę trudne. Te wszystkie przeboje ze szczytów list przebojów są żałosne, a największa tragedia mi się rpzydarzy jak czegoś się osłucham i zaczyna mi się podobać, przy czym wiem jak żałosne i tandetne to coś jest. Myślę że to takie przystosowanie mojego umysłu do życia przy środowisku radiowym Smile No bo jak da się wytrzymać, jak ŻADNA pisoenka się nie podoba? A tak to chociaż te kilka na krótki czas mi się spodoba. Po prostu żenada, że w ten sposób spodobało mi się "Love Generation" Sinclaira Smile Ale nie martwcie się, przechodzi mi.
A z takich pozaradiowych utworów: Dj Pele Namorar Pelado (chyba dlatego ze mi się kojarzy z moją klasą z gimnazjum, hicior wyjazdu w góry, słuchałem wtedy mimowolnie tego 24h na dobę - dosłownie), lubię Offspringa, kilka piosenek Red Hotów (szczególnie te spoza ich klasyki - Love Rollercoaster, Friends, Aeroplane), Outcast, Black Eyed Peas (obydwa zespoły na poprawienie humoru rabbit), Goyę (ale tutaj niesamowicie fascynuje mnie głos wokalistki i właściwie niewiele mogę powiedzieć o tekstach czy muzyce, gdy nie moge przestać podziwiać jej sposobu śpiewania), ostatnio Emineema (Spend some time, when i'm gone, big weenie, evil deed, under the influence i niesamowite ass like that Smile ), swego czasu dużo Jamala słuchałem, ale jakoś ostatnio nie chce mi się już. Ahh, jeszcze Moby, naprawdę dziwna sprawa, bo nigdy nie lubiłem jego piosenek, a ostatnio kolega mi pożyczył jego płytę i kilka takich mało znanych utworów mi się spodobało.
Skromnie i nieambitnie, ale gusta sa różne Smile

Mój brat lubi "love generation", ale akurat nie uważam,żeby był to jakiś szczyt tandety. Wydaje mi się, że to piosenka na "jakimś" poziomie. Co do ?Goyi?, to nie znoszę wprost bezpłciowości tego zespołu. Wszystkie piosenki są na tzw. jedno kopyto, nie wnoszą zupełnie nic nowego na rynek muzyczny, a sama Wójcik śpiewa za każdym razem tak samo.
Ps Gdyby Eminem się dowiedział, że lubisz i jego i Mobiego, to sprał by Ci cztery litery. pirat
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
flamenkaa
Dziecko sekretarki
Dziecko sekretarki
flamenkaa


Liczba postów : 483
Age : 34
Registration date : 02/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 18:22

mycha napisał:
Ja to chyba nie zdziwie nikogo jak powiem ze lubie Robbiego Williamsa lol! oczywiscie nie wszystko ale wieksza czesc piosenek sie mi podoba.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

a mnie wszystkie Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry Go down
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 21:12

E. napisał:
Mateusz napisał:
Ja mam naprawdę niewykształcony gust muzyczny i właściwie opiera się on na tym, co słyszę mimo woli - a że u mnie w domu radio gra prawie bez przerwy, to staram się polubić coś z tego repertuaru. Ale to naprawdę trudne. Te wszystkie przeboje ze szczytów list przebojów są żałosne, a największa tragedia mi się rpzydarzy jak czegoś się osłucham i zaczyna mi się podobać, przy czym wiem jak żałosne i tandetne to coś jest. Myślę że to takie przystosowanie mojego umysłu do życia przy środowisku radiowym Smile No bo jak da się wytrzymać, jak ŻADNA pisoenka się nie podoba? A tak to chociaż te kilka na krótki czas mi się spodoba. Po prostu żenada, że w ten sposób spodobało mi się "Love Generation" Sinclaira Smile Ale nie martwcie się, przechodzi mi.
A z takich pozaradiowych utworów: Dj Pele Namorar Pelado (chyba dlatego ze mi się kojarzy z moją klasą z gimnazjum, hicior wyjazdu w góry, słuchałem wtedy mimowolnie tego 24h na dobę - dosłownie), lubię Offspringa, kilka piosenek Red Hotów (szczególnie te spoza ich klasyki - Love Rollercoaster, Friends, Aeroplane), Outcast, Black Eyed Peas (obydwa zespoły na poprawienie humoru rabbit), Goyę (ale tutaj niesamowicie fascynuje mnie głos wokalistki i właściwie niewiele mogę powiedzieć o tekstach czy muzyce, gdy nie moge przestać podziwiać jej sposobu śpiewania), ostatnio Emineema (Spend some time, when i'm gone, big weenie, evil deed, under the influence i niesamowite ass like that Smile ), swego czasu dużo Jamala słuchałem, ale jakoś ostatnio nie chce mi się już. Ahh, jeszcze Moby, naprawdę dziwna sprawa, bo nigdy nie lubiłem jego piosenek, a ostatnio kolega mi pożyczył jego płytę i kilka takich mało znanych utworów mi się spodobało.
Skromnie i nieambitnie, ale gusta sa różne Smile

Mój brat lubi "love generation", ale akurat nie uważam,żeby był to jakiś szczyt tandety. Wydaje mi się, że to piosenka na "jakimś" poziomie. Co do ?Goyi?, to nie znoszę wprost bezpłciowości tego zespołu. Wszystkie piosenki są na tzw. jedno kopyto, nie wnoszą zupełnie nic nowego na rynek muzyczny, a sama Wójcik śpiewa za każdym razem tak samo.
Ps Gdyby Eminem się dowiedział, że lubisz i jego i Mobiego, to sprał by Ci cztery litery. pirat
Love generation może szczytem tandety nie jest, ale to taki szybki przebój. Nie jest na pewno ambitny. A twoje zarzuty do Goyi są właściwie prawdziwe, dlatego po pierwsze ten zespół jeżeli nic ze sobą nie zmieni, szybko zostanie zapomniany (chociaż..? Przecież ogół społeczeństwa lubi ten sam rodzaj piosenke słuchać w neiskończoność), a po drugie odkocham się w Magdzie Wójcik - tak właśnie mam, że przez jakiś czas uwielbiam jakieś piosenki, a potem nadziwić się nie mogę jak ja mogłem tego słuchać Smile A co do Emineema i Moby'ego, to skąd wiesz czego słucha Emineem Smile Ale mój gust muzyczny jest naprawdę strasznie wymieszany, bo zapomniałem dodać, że jeszcze strasznie od jakieś czasu lubię słuchać "Sugar" - System of a down.
Powrót do góry Go down
Ewa Leszkowna
Administrator
Administrator
Ewa Leszkowna


Liczba postów : 801
Registration date : 01/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 21:43

[quote="Mateusz"]A co do Emineema i Moby'ego, to skąd wiesz czego słucha Emineem :)quote]

Ou, wiem kogo NIE słucha Eminem. Na jednym z teledysków dość nieczule obchodził się z lalką - Mobym. Poza tym, zdaje się, że również w kilku tekstach nieprzychylnie się o owym wypowiadał. Ot co.
Powrót do góry Go down
https://klasad.forumpl.net
Matthäus
Carliniątko
Carliniątko
Matthäus


Liczba postów : 290
Age : 34
Registration date : 04/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 21:47

Ahhh, no to masz rację rabbit
Powrót do góry Go down
Czarekkk
Bilątko
Bilątko
Czarekkk


Liczba postów : 438
Age : 34
Registration date : 03/03/2006

Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitimeWto 4 Kwi - 22:01

A ja tam słucham , co wejdzie w winampie . jedynie nie lubie blokowiskowego hh , w ktorym to oni narzekaja na wszytsko , tylko oni sa idealni
Powrót do góry Go down
http://www.mag712.yoyo.pl/
Sponsored content





Slucham ... bo ... Empty
PisanieTemat: Re: Slucham ... bo ...   Slucham ... bo ... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Slucham ... bo ...
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka-
Skocz do: